Zara Sanayici ve İş Adamları Derneği
+90 (535) 203 07 85 İstek ve Önerileriniz
Veysel Dursun
veysel dursun

Veysel Dursun

Sivas, Zara’da 1950 yılında doğmuştur. İlköğretim ve lise eğitimlerini İstanbul’da tamamlayan Veysel Dursun, lisans eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nden mezun olarak tamamlamıştır. Sonrasında ise Almanya’da masterını yapmıştır. Makine mühendisliği alanında pek çok projede çalışan Veysel Dursun, 1993 yılında Efem Su’yu kurmuştur ve hala Efem Su’yun başında yönetimiyle ilgilenmektedir. Mesleğe katkılarından ötürü, Almanya’daki ve Türkiye’deki Makine Mühendisleri Odası’ndan 40. yıl plaketi verilmiştir.

Veysel Dursun Zara’da hayırsever iş adamı unvanı ile bilinmektedir. Pek çok projede önde gelen isimlerden olan Veysel Dursun, 2010 yılında Zasiad’ın kurulmasında öncülük eden isimlerdendir. Hali hazırda da Zasiad’ın Onursal Başkanı’dır.

veysel dursun

EFEM SU A.Ş.

Efem Su, 1993 senesinde İstanbul’da kuruldu. Genel merkezi İstanbul’da olmakla birlikte 2006 yılında son teknoloji ile kurduğu Sapanca fabrikasında deneme üretimini tamamladı. 2007 yılından itibaren 19 litre damacana üretimine başladı. Günümüzde damacananın yanı sıra 200cc, 300cc, 5 litre ve 10 litre pet olmak üzere yıllık üretim kapasitesi 250.000.000 litrelik tesislerinde üretimine devam etmektedir.

Efem Su doğaya duyarlı ve en iyi suyu tüketicisiyle buluşturmak için yıllardır özenle çalışan ekibi ve tesisiyle misyonunu korumaya ve geliştirmeye devam ediyor.