Zara Sanayici ve İş Adamları Derneği
ESMA AYBİKE SARIÇİÇEK

ESMA AYBİKE SARIÇİÇEK

Esma Aybike Sarıçiçek, 1993 yılında Hatay, Dörtyol’da doğmuştur. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini Hatay’da tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi Hukuk Bölümünü kazanır ve İstanbul’a gelir. Üniversitede okuduğu dönemde yine İstanbul Üniversitesi İktisat Bölümünü tamamlar; 2017 yılında üniversiteyi bitirir. Mezuniyetinin ardından, İstanbul’da kalarak avukatlık mesleğini icra etmeye başlar.

Esma Aybike Sarıçiçek memleketi ile olan bağlarını koparmamış ve Zara için yapılan projelerde aktif olarak yer almıştır. Hali hazırda Zara Vakfı Yönetim Kurulu Üyeliği ve Zasiad Yönetim Kurulu Üyeliği yapmaktadır.

SARIÇİÇEK AVUKATLIK VE DANIŞMANLIK BÜROSU

2018 yılında kurulan Sarıçiçek Avukatlık Ve Danışmanlık Bürosu, müvekkillerine ve danışanlarına başta Ticaret Hukuku, Ceza Hukuku, İnşaat Ve Gayrimenkul Hukuku, İş Hukuku, Medeni Hukuk alanındaki davalar olmak üzere gerçek ve tüzel kişilere danışmanlık hizmeti verir. Bunun yanı sıra Kişisel Verilerin Korunması Kanuna ilişkin ticari şirketlerin yapılanmasına yönelik de danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaş