Zara Sanayici ve İş Adamları Derneği
+90 (535) 203 07 85 İstek ve Önerileriniz
COŞKUN MURAT YÜCEL

COŞKUN MURAT YÜCEL

Sivas, Zara, İmranlı köyünde 1974 yılında doğmuştur. Çocukluk dönemini Zara’da geçiren Coşkun Murat Yücel, İstanbul’da önce meslek lisesinde bilgisayar okuyarak bilişim sektöründe yer almayı seçmiş ve Marmara Üniversitesi Elektronik – Bilgisayar Bölümü okumuştur. 1998 yılında kurdukları aile şirketleri TechnoPC ile bilişim sektöründeki yerlerini almışlardır. Çeyrek asırdan uzun bir süredir, TechnoPC markası ile, bu sektörde hizmet vermeye devam etmektedirler.

Memleketi Zara ile bağlarını koparmak istemeyen Coşkun Murat Yücel 2019 yılında yönetim kuruluna da seçildiği Zasiad ile Zara ilgili projelere destek vermeye devam ediyor.

TECHNOPC TEKNOLOJİ SAN. VE TİC. A. Ş.

1998 yılında kurulmuş ve günümüzde Ataşehir’de yer alan 3.000 m2 lik alanda bilgisayar üretimi yapmaktadır. Masaüstü bilgisayar, mini bilgisayar, tablet, endüstriyel bilgisayar, medikal bilgisayar ve el terminallerinin üretiminin yanı sıra satış ve servisi hizmetleri ile müşterilerinin taleplerini karşılamaktadır. Müşterileri kamu ve özel sektörde Türkiye’nin önde gelen kurum ve kuruluşlarıdır. Bunun yanı sıra yurt dışı projeler de yapılmaktadır. Yaklaşık 2.000+ bilgisayar firması ile ürünlerinin satışını yapan firma ISO 9001/ ISO 14000:1/ ISO 27001/TSE / TSE HYB / CE / TUV / UL gibi kalite belgelerine sahip olup kaliteli ürünlerini müşterileri ile buluşturur.

Sosyal Medyada Paylaş