Zara Sanayici ve İş Adamları Derneği
+90 (535) 203 07 85 İstek ve Önerileriniz
Vehbioğlu Sigorta ve Aracılık Hizmetleri

Vehbioğlu Sigorta ve Aracılık Hizmetleri

Motorlu kara taşıtlarının ticareti ile uğraşan bir firma iken araç alımında ve satımında kasko, trafik sigortalarını farklı sigorta acentelerine yaptıran müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek ve ileri tarihlerde müşterilerimizin mağdur olmaması için sigorta şirketi kurma kararı alarak Vehbioğlu Sigorta ve Aracılık Hizmetleri firması 2005 yılında kurulmuştur.  

Sigorta faaliyetlerine 2005 yılında başlayan firma, gelişen pazar ve rekabetçi ortamda payını büyütmek amacıyla her geçen sene yeni sigorta şirketlerinin acenteliklerini bünyesine katmıştır.

Müşterilerinin tüm sigortacılık işlemlerini en iyi teminat ve en iyi fiyat politikası ile yapmayı kendisine hedef edinen Vehbioğlu Sigortacılık hizmetlerine sigortacimnerede.com sitesinden ulaşabilirsiniz.

Üretilen poliçelerde doğru teminatlar verilerek Sağlık, Araç Sigortası (Kasko, Trafik) Konut Sigortası ve Bireysel Emeklilik gibi pek çok alanda danışmanlık yapmaktadır.

Sigortacimnerede.com, Türkiye’nin en güçlü sigorta şirketlerinin acenteliğini yapmakta olup gerek teminatlar gerekse poliçe fiyatları ile müşteri menfaatini ön planda tutarak daima tercih edilen bir sigorta acenteliği firması olarak hizmetlerini sürdürmektedir.

Firma Unvanı: Vehbioğlu Sigorta ve Aracılık Hizmetleri
Firma Yetkilisi : Yunus Emre KAYA
Firma Merkez: Denizköşkler Mah. Tunay Sk. No:7/A Avcılar / İstanbul
Telefon No: 444 7 554
Firma Sektörü: Sigortacılık
Sosyal Medyada Paylaş