Zara Sanayici ve İş Adamları Derneği
+90 (535) 203 07 85 İstek ve Önerileriniz
Muti Gıda Paz. San. Tic. A.Ş.

Muti Gıda Paz. San. Tic. A.Ş.

Kurulduğu yıl olan 1991 tarihinden bu yana kalitesinden ödün vermeyen ve dondurulmuş gıda sektöründe öncülüğünü sürdüren Muti Gıda, farklı tüketici ihtiyaçlarını karşılayan geniş ürün yelpazesine sahip bir firmadır. Muti Gıda dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek hizmet ve üretim kalitesine yansıtmış ve bu sayede, gıda sektöründe Türkiye’yi hep ilklerle tanıştırmıştır.

Muti Gıda, Dondurulmuş Sebze ve Meyve, Deniz Ürünleri, Unlu Mamüller alanlarındaki üretimini 24.000 m2 alana kurulu, modern teknolojilerle donatılmış Bursa / Kestel fabrikasında gerçekleştirmektedir. Ayrıca İstanbul Büyükçekmece’deki 5000m2 soğuk hava deposu, kalifiye ekibi, lojistik gücü, yaygın dağıtım ağı ve yetkin bayilikleri  ile Türkiye`nin dört bir yanına ve uluslararası pazarlara hizmet vermektedir.

Muti Gıda, odağına tüketiciyi alarak ve sunduğu kaliteden asla taviz vermeyerek müşterilerinin güvenini kazanmıştır. ISO 22000:2005 ,BRC, KOSHER ve HELAL kalite belgelerine sahip Muti Gıda, insan sağlığına gösterdiği özen, yenilikçi yaklaşımı ve üstün kalitesiyle adını gelecekte de yaşatmak için çalışmalarını sürdürmektedir.

Firma Unvanı: Muti Gıda Paz. San. Tic. A.Ş.
Firma Yetkilisi: Muttalip ÇİFTCİ
Firma Merkez: Ulus Mah. İsmet Paşa Cad. Kurt Sok. No:4 Büyükçekmece / İstanbul
Fabrika: Ankara Yolu Cad. Barakfakih Mah. No:76 Kestel / Bursa
Telefon No: +90 212 861 45 30
Faks No: +90 212 861 45 54
Firma Sektörü : Dondurulmuş Gıda
Sosyal Medyada Paylaş