Zara Sanayici ve İş Adamları Derneği
İn-Tek Kalite Kontrol Proje Denetim Müşavirlik ve Tic. A.Ş.

İn-Tek Kalite Kontrol Proje Denetim Müşavirlik ve Tic. A.Ş.

İN-TEK Kalite Kontrol Proje Denetim Müşavirlik ve Tic. AŞ. 2000 yılında 4 Mühendis tarafından kurulmuş, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın Türkiye’de 10 No’lu Laboratuvarı olarak İzin Belgesi alarak Beton, Demir, diğer Yapı Malzemeleri, Karot, Asfalt ve Zemin Mekaniği ile ilgili arazi ve laboratuvar deneylerini yapmak ve rapor vermekle yetkilendirilmiştir.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı yanısıra TÜRKAK Türk Akreditasyon Kurumundan da Türkiye’nin en geniş kapsamlı akredite edilmiş test kuruluşlarının önünde gelen İN-TEK AŞ.; inşaat sektörüne hizmet veren test laboratuvarları arasında ASTM (American Society for Testing and Materials)’ın listesinde yer almış Türkiye’deki tek test laboratuvarı olmuş;  konusunda tecrübeli Mühendis / Teknisyen kadrosu ile TANAP, Türk Akımı Projesi gibi pek çok önemli Kamu ve Özel Sektöre ait Konut ve Ticari Yapı, Okul, Alışveriş Merkezi, Hastane, Otel, Yol İnşaatı, Baraj ve Hidroelektrik Santral, Havaalanı, Arıtma Tesisi, Raylı Sistem ve benzeri mühendislik yapılarının kalite kontrol hizmetlerini vermektedir.

2019 yılında TOBB Türkiye Odalar ve Borsası tarafından Türkiye’nin En Hızı Büyüyen İlk 100 Şirketi arasına girme ödülüne layık görülmüştür.

Firma Unvanı: İN-TEK Kalite Kontrol Proje Denetim Müşavirlik ve Tic. A.Ş.
Firma Yetkilisi : Kubilay KARAKÖSE
Firma Merkez : Şirinyalı Mah. 1511 Sok. No:5/B Lara Muratpaşa / Antalya
Firma Şube : Yunus Emre Mah. Kıbrıs Cad. No:85/A Sultangazi / İstanbul
Telefon No : +90 242 329 10 50 (pbx) ( Antalya )
Telefon No: +90 212 650 60 40
Faks No : +90 242 329 10 51
Firma Sektörü : İnşaat, Kalite Kontrol, Müşavirlik, Test , Laboratuvar, Mühendislik
Sosyal Medyada Paylaş