Zara Sanayici ve İş Adamları Derneği
+90 (535) 203 07 85 İstek ve Önerileriniz
HEDEF BELİRLEME SEMİNERLERİ
Sınav Hazırlığında ve Meslek Tercihinde Hedef Belirleme

HEDEF BELİRLEME SEMİNERLERİ

Zasiad, 2020 yılının ilk günlerinde yine soluğu Zara’da aldı. Bu defa Zara’nın çocukları için Zara’daydık. Zara’nın çocuklarının eğitim hayatına dokunmayı amaçladır.

Zasiad 10 Ocak Cuma günü organize ettiği Sınav Hazırlığında ve Meslek Tercihinde Hedef Belirleme başlıklı seminer ile öğleden önce ortaokul öğrencilerini, öğleden sonra lise öğrencilerini ağırladı.

600’ün üzerinde öğrenci, eğitim hayatında karşılaştıkları sorunları paylaştı ve gelecekleri hakkında hedeflerine nasıl odaklanabilecekleri hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Bahçeşehir Üniversitesi Kariyer Danışmanı Nazik Kösegil’in konuşmacı olduğu seminerin konu başlıkları şunlardı:

Ortaokul Öğrencileri İçin

● Verimli Ders Çalışma Yöntemleri
● Aile İçi Doğru İletişim
● Geleceğin İnsanına Dönüşme

Lise Öğrencileri İçin

● Verimli Ders Çalışma Yöntemleri
● Stres Yönetimi
● Meslek Seçiminde Karar Alma Süreçleri
● Aile İçi Doğru İletişim

Nazik Kösegil Hakkında
Nazik Kösegil, lisans eğitimini 2002 yılında Ankara’da tamamlamıştır. Çalışma hayatına başladıktan bugüne kadarki süreçte kariyerine katkı sağlayacak şekilde pazarlama alanında yüksek lisans yapmış, şimdi ise Klinik Psikoloji alanında yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. Kariyer hayatını eğitimcilik alanında devam ettiren Nazik Kösegil bu serüveni eğitim yöneticiliği, eğitim pazarlaması, yazılı ve görsel basında eğitim haber yorumculuğu alanlarında ilerleyerek devam ettirmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş